رله مغناطیسی خودرویی

تولید انواع رله مغناطیسی خودرویی در گروه صنعتی پویش پارت

گروه صنعتی پویش پارت در کنار گروه محصولات خود مانند انواع کلید و سوئیچ و انواع ساعت خودرو ( ساعت دیجیتال ) در گروه انواع رله خودرویی ( رله دوبل ) دارای 2 دسته زیر گروه محصولی رله می باشد که یکی از زیر گروه محصول انواع رله مغناطیسی خودرویی می باشد.

انواع رله مغناطیسی خودرویی
انواع رله مغناطیسی خودرویی

تعریف انواع رله مغناطیسی خودرویی

طبق تعریف گروه صنعتی پویش پارت به زبان ساده رله تک یا رله دوبل (انواع رله مغناطیسی خودرویی ) یک کلید یا سويچ الکتریکی است که وظیفه قطع و وصل کردن یک مدار الکتریکی  ( مغناطیسی ) را بر عهده دارد. با پیشرفت صنعت خودرو و پیشرفت گروه صنعتی پویش پارت به مرور میزان استفاده از انواع رله در خودر( رله تک یا رله دوبل  ) ( پیکان ، پژو 206 و پژو ۴۰۵ ، سمند و پراید و انواع دیگر خودرو ها )  به شدت افزایش یافت به نحوی که امروزه شاهد وجود تعداد زیادی رله خودرویی در ماشین ها هستیم. به عنوان مثال بیش از 12 رله خودروریی ( رله تک یا رله دوبل  پویش پارت ) در خودرو پژو 405 استفاده شده است که این میزان در خودروهای جدیدتر به مرور در حال افزایش است.

رله مغناطیسی خودرویی
رله مغناطیسی خودرویی

رله مغناطیسی خودرویی 

رله مغناطیسی خودرویی تولید شده  در گروه صنعتی پویش پارت برای خودروهای  پیکان ، پژو 206 و پژو ۴۰۵ و انواع دیگر پژو  ، سمند و پراید و انواع دیگر خودرو های تولید داخلی و خارجی از گروه سای‍پا و ایران خودرو و مگا موتور و خودروسازهای دیگر دارای 10 زیر گروه محصولی متفاوت می باشد که در زیر انواع آنها را نام برده ایم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *