انواع ساعت خودرو

انواع ساعت خودرو

انواع ساعت خودرو و نمایشگر چند منظوره ( ساعت دیجیتال خودرو ) در شرکت پویش پارت با استفاده از مواد اولیه استاندارد مورد تایید خودرو ساز و انجام کنترل های ورودی، حین تولید و تست صد در صد محصولات توسط کارشناسان کیفیت و استفاده از دستورالعمل ها و تجهیزات استاندارد آزمایشگاهی ضمن اطمینان از کیفیت محصولات تولیدی خود، بهره برداری می شود.

١- ساعت خودرو ساینا ( نمایشگر چند منظوره ساینا )
٢- ساعت دیجیتال خودرو پراید نور سبز
٣- ساعت دیجیتال خودرو پراید نور آبی
۴- ساعت دیجیتال خودرو پراید نور سفید
۵- ساعت دیجیتال خودرو تیبا نور سبز
۶- ساعت دیجیتال خودرو تیبا نور سفید

شرکت تولیدی پویش پارت گستر ایرانیان با نام تجاری “پویش پارت” به دلیل 12 سال سابقه حضور در حوزه تولید قطعات برقی و سوئیچ های خودرویی، این امکان را برای مجموعه فراهم ساخته است تا با تولیداتی متنوع و گوناگون از جمله انواع ساعت خودرو، که قابلیت نمایش این اطلاعات را دارد (ساعت، دما و …)، انواع نمایشگرها (فلورسنت، LED , LCD) و طیف نوری مختلف ( در هنگام شب با روشن شدن چراغ های خودرو به منظور تطبیق با نور محیط و عدم آزار چشم راننده از نور ساعت کاسته می گردد ) با توجه به نوع خودرو و نیاز مشتری از سابقه ای متمایز در این حوزه برخوردار گردد.

نوع ساعتنوع خودرومحل نصبرنگرنگ نورگارانتیتولید کنندهکیفیت
ساعت خودروساینابر روی داشبوردمشکیسفید24 ماهپویش پارتدرجه یک
ساعت دیجیتال خودروپرایدبر روی داشبوردمشکیسبز24 ماهپویش پارتدرجه یک
ساعت دیجیتال خودروپرایدبر روی داشبوردمشکیآبی24 ماهپویش پارتدرجه یک
ساعت دیجیتال خودروپرایدبر روی داشبوردمشکیسفید24 ماهپویش پارتدرجه یک
ساعت دیجیتال خودروتیبابر روی داشبوردمشکیسبز24 ماهپویش پارتدرجه یک
ساعت دیجیتال خودروتیبابر روی داشبوردمشکیسفید24 ماهپویش پارتدرجه یک
انواع ساعت خودرو

این ساعت ها ( انواع ساعت خودرو ) زمان را با فرمت 12 ساعت و دقت 1.5 ثانیه در روز نمایش می دهند . ولتاژ عملکرد این ساعت ها، 8 تا 16 ولت است و قابلیت کارکرد در محدوده دمایی -40 تا 85+ درجه سانتیگراد را دارند و از طریق کانکتور استاندارد 7 پایه به دسته سیم خودرو متصل می گردد.

انواع ساعت خودرو

ساعت خودرو

انواع ساعت برای خودروانواع ساعت خودروانواع ساعت دیجیتال خودروپویش پارتساعت خودروساعت خودرو پرایدساعت خودرو تیباساعت خودرو سایناساعت خودرو هوشمندساعت دیجیتال چند منظوره خودروساعت دیجیتال خودروساعت دیجیتال خودرو پرایدساعت دیجیتال خودرو تیباساعت دیجیتال خودروی پرایدساعت دیجیتال خودروییساعت دیجیتال ماشینساعت دیجیتال مخصوص خودروساعت دیجیتالی خودرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *